Blog Sayfaları

Anasayfa / Blog Sayfaları

PROFSTURK FAİZ İNDİRİMİMİNİN OTOMOTİV PİYASALARINA YANSIMALARI

  Ekim 01, 2019     adminim adminim

Prorfturk,2'el araç piyasasının bankaların yeni gelen faiz indirimiyle hız kazanacağı artık herkesce bilinmektedir.profsturk'ün amacı sahibinden her türlü marka alımınında satıcıyla alıcı arasında köprü görevi görüp hizmet sunmaktır.

PROFSTURK FAİZ İNDİRİMİMİNİN DEGERLENDİRMESİ

  Ekim 01, 2019     adminim adminim

PROFSTURK OLARAK MERKEZ BANKASININ FAİZ İNDİRİMİNE GİTMESİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ALIM SATIM, SATILIK DAİRELER SEKLİNDE SEKTÖRDE CANLANMAYA GİDECEGİ KAÇINILMAZDIR.BU SEBEBLE İNŞAAT SEKTÖRÜNE CANLILIK,VE HEYECAN GETİRECEKTİR.

profturk.com ilan ve rehber sitesi

  Eylül 27, 2019     adminim adminim

profsturk: istanbu'lda son yaşanan deprem bir daha gösterdi ki istanbul halkı depreme psikolojik olarak hazır değiller.kentsel dönüşümün proğramının daha hızlı bir şekilde yürütülmesi zorunlu olmuştur.cünkü herkesin bildigi üzere deprem öldürmez bina öldürür.

profturk.com ilan ve rehber sitesi

  Eylül 27, 2019     adminim adminim

Profsturk,gayrimenkul emlak, vasıta,ikinci el her türlü alım ve satımda tüm türkiyede türk halkına bilgiye ve görsel sunumlara daha hızlı ulaşmak icin kurulmuş ilan ve rehber sitesidirİinsanı yaşat ki devlet yaşasın.olgusuyla merkezine insanı alan ve beklentilerini o doğrultuda yön verip güncelleyen bir anlayışa sahip olmak hedefimizdir.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ
  ProfsTürk

Yeni Mahalle Cad. No:10 Küçükköy / Gop / İstanbul

Tel : ( 0532 ) 2845357
Mail : info@profsturk.com
Hizmet Saatleri : 9:30 - 20:30

  KURUMSAL

Firmanızı Daima Ön Planda Tutmak, Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olmak ,Müşteri Portfüyünüzü Arttırmak İstermisiniz.O Halde Bizimle İletişime Geçiniz..

  YASAL BİLGİLENDİRME

Profstürk 'de Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz